پاورپوینت بررسی حمل و نقل ریلی

هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر.
دانشجوی عزیز برای دریافت فایل با عنوان پاورپوینت بررسی حمل و نقل ریلی و همچنین خواندن توضیحات قبل از خرید بر روی دکمه ادامه مطلب کلیک نمایید

پاورپوینت بررسی حمل و نقل ریلی

پاورپوینت بررسی حمل و نقل ریلی در 17 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 17
حجم 0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx
دسته بندی معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی حمل و نقل ریلی در 17 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

 

فهرست مطالب موجود :

مقدمه

معیار های انتخاب سیستم حمل و نقل شهری

هزینه سرمایه گذاری اولیه

ویژگی سیستم ریلی

شاخص های میزان کارآیی خدمات مترو

توضیحات جامع موردی

منابع

مقدمه :

پرداخت 65 میلیارد ریال یارانه برای مصرف بنزین که حدود 13 برابر کل بودجه حمل و نقل ریلی کشور است قابل باور و پذیرفتنی نیست و عجیب تر اینکه 51 درصد این بنزین در ترافیک تهران هدر می رود! مشکلات زیست محیطی و تهدید سلامت افراد, خسارت و تلفات ناشی از تصادفات و زمان تلف شده جنبه های دیگر تردد در کلان شهرهاست که باید کمّی شده و به این عدد اضافه شود.

از طرف دیگر بنا به نظر کارشناسان , در صورت پایان یافتن طرح های عمرانی و ترافیکی در تهران تا 60 درصد از مشکلات ترافیک این شهر حل خواهد شد. البته باید توجه داشت که : شهر برای زندگی کردن است و متعلق به انسانهاست نه خودروها. بنا به گفته مدیر حمل و نقل برزیل: اگرروزی همه مردم قایق بخرند آیا میبایست دولت همه جا را تبدیل به رودخانه کند؟

بر این اساس است که حمل و نقل عمومی اهمیت خود را باز می یابد و در رأس آن  وسیله ای مورد توجه قرار می گیرد که نظم در حرکت را بطور صد درصد تامین کند. به ابن علت متخصصان , مترو را یک نوع محرک جهش در حمل و نقل عمومی می دانند یعنی سیستم حمل و نقل ریلی مشوق استفاده از مدل های حمل و نقل عمومی است.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود